Hazır mekanlar için 3D Lazertur, fiziki olarak hazır olmayan proje aşamasındaki mekanlar için 3D İnteraktif tur ile mekanlarınızın adım adım gezilebilmesini sağlıyoruz.

3D Lazer Tur Nedir?

Mekanınızın adım adım içinde yürür gibi gezilmesini sağlayan en gelişmiş sanal tur teknolojisidir. Turun içine eklenebilen bilgilendirme kutucuklarının içine açıklama, web sayfası linki, fotoğraf, video yerleştirilebilmektedir. Bu sayede Mülk satışlarında M2 bilgileri, showromlarda ürün bilgileri, e-ticarette satın alma linkleri eklenebilmektedir.

Adım Adım Deneyim

Walkhrough

Adım adım içinde yürürmüş gibi mekanı gezdirir. Klasik sanal turlardan farklı olarak ok vs aramadan dilediğiniz yere tıklayarak oraya gitmenizi sağlar. O an oradaymış gibi mekanı veya mekandaki ürünleri her açıdan 360° görmenize olanak verir.

Online Katalog

Walkhrough

Turun içine eklenebilen bilgilendirme kutucuklarının içine açıklama, web sayfası linki, fotoğraf, video yerleştirilebilmektedir. Bu sayede Mülk satışlarında M2 bilgileri, showromlarda ürün bilgileri, e-ticarette satın alma linkleri eklenebilmektedir.

Kolay Paylaşım

Walkhrough

3D lazertur mobile çok uyumlu olduğu için müşterilerinizle SMS, whatsapp, we chat vb ile paylaşabilir, tüm sosyal medya platformlarında kullanabilirsiniz. Müşterileriniz herhangi bir yerde hiçbir program ve uygulama kurmadan telefon, pc ve tabletlerinden tura ulaşabilir, mekanınızı ve ürünlerinizin tüm detaylarına erişebilir. Kolaylıkla websitenize ekleyebilirsiniz.

Kat Planı

Walkhrough

3D sanal tur, lazer tarama teknolosi ile oluşturulduğu için mekanın tepeden görünümü ve maket görünümü oluşturulmaktadır. Bu sayede showroomlarda ürün grupları kat planında kategorize edilebilmesine, mülk çekimlerinde odaların birbirine göre konumunun, büyüklüklerinin vb kolaylıkla anlaşılmasına imkan verir.

Sanal Gerçeklik

Walkhrough

3D sanal tur sanal gerçeklik gözlükleri ile uyumludur ve kolayca deneyimlenebilmektedir. Daha prestijli sunumlar yapmakaya imkan verir.

Google Street View

Walkhrough

3D sanal tur Google Streetview'e entegre edilebilmektedir. Böylece müşterileriniz google street viewde mekanınızın sadece ön cephesini görmek yerine mekanınızın tamamını gezebilir. Google haritalarda daha fazla 360° fotoğrafınız olması mekanınızın google aramalardan organik olarak daha yukarıda sıralanmasınısağlar.

Kullanım Alanları

GAYRIMENKUL

Müşterileriniz 7 /24 portfoyunuzdeki gayrımenkulleri ziyaret edebilir ve portfoy alımınızı kolaylaştırır. Gayrımenkulün ziyaret için müsait olmadığı durumlarda zaman kazandırır.

SHOWROOM

Showroomunuzdaki tüm ürünleri bütün detayları ile birlikte hem websitenizde, hem de sms ve whatsapp ile müşterilerinizle paylaşarak akılda kalmayı sağlayabilir ve satın alma kararını vermesini kolaylaştırabilirsiniz.

E-TİCARET

Mağaza çekimlerinde ürünlerin üzerine websayfasındaki satın alma linki eklenir. Mağazada gezer gibi online alışveriş deneyimi sunduğu için müşterileriniz ihtiyacı olan farklı kategorilerdeki ürünlere rahatlıkla görebilir.

TURİZM/ETKİNLİK

Online rezervasyon hızını ve doluluk oranını arttırır. Etkinlik, düğün vb organizasyonlarda müşterilern düzeni görmesi kararını etkiler.

YATÇILIK

Müşterinin, yatın tüm kullanım alanlarını, teknik özelliklerini ve tasarımını deneyimleyerek satın alma/kiralama kararını etkiler.

HAVACILIK

Helikopter, uçak satış ve kiralam rezervsyon işlemlerinde müşterinin karar verme sürecini hızlandırır

FRANCHISE/Denetim

Franchising verdiğiniz yatırımcıların, mimari ekibin konseptinizi ve standartlarınızı uygulamasını kolaylaştırır. Franchise verilmiş yeni noktalara 3D lazer tur uygulanması, denetim ve tanıtım amacıyla kullanılmaktadır.

EĞİTİM

Okulunuzun sahip olduğu fiziki koşulları ve teknik imkanları 3D lazer turla sunmanız, ebeveynlerin kısa listesine girmenizi sağlar.

KURUMİÇİ EĞİTİM VE ORYANTASYON

Kurumlarda yeni başlayan personele oryantasyon, raf düzeni, teknik ekibe kurulum eğitimi vb amaçlarla kullanılarak verimliliği arttırır, seyahat maliyetlerini düşürür.

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

 1. 1
  Mekanınızın lokasyonunu ve büyüklüğünü bizimle paylaştığınızda teklfimizi iletiyoruz.
 2. 2
  Çekim için zamanı belirliyoruz ve özel ekipmanlarımızla mekanı kızılötesi taramasını yapıyoruz.
 3. 3
  Çekim süresi her 100 m2 büyüklükteki bir alan için yaklaşık 45 dakika sürmektedir.
 4. 4
  Ortalama 48 saat içinde 3D lazer tur bağlantısını paylaşıyoruz.
 5. 5
  3D lazer turun yanında instagram ve youtube platformları için geniş açı fotoğraflar ve video formatında teslim ediyoruz.

HEMEN TEKLİF İSTE

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon (gerekli)

  Konu

  Çekim yapılacak alanın M2 bilgisi

  3D İNTERAKTİF TUR

  3d İnteraktif Tur Nedir?

  Henüz fiziki olarak bulunmayan mekanların 3D modellenmesi ve sanal turunun oluşturulmasıdır. Örneğin topraktan satış yapılmak istenen inşaat proje alanı drone ile havadan çekilir, projenin Autocad dosyasına göre mimari ekibimiz tarafından bina modellenir ve hava görüntüsünün içine yerleştirilir. Projeye uygun olarak daireler ve sosyal alanlar 3D olarak modellenir ve yazılımla sanal tur haline getirilir. Daire yüksekliğinde alınan hava görüntüleri modellenen dairenin pencerelerine yerleştirilerek, müşterinin gerçek manzarasını görmesine olanak sağlanır. İnteraktif turu oluşturulan projeler için ilaveten render katalog çalışması yapılmasına gerek kalmaz. Tur yanında kataloglarda kullanılabilecek görseller teslim edilir. Tur, mobile uyumlu olup müşterilerinile whatspp ve sms ile paylaşılabileceği gibi, kolaylıkla websitenize eklenebilir. Sanal gerçeklşik teknolojisi ile uyumludur.

  MARMARA LOFT

  AQUA ERENKÖY

  LA MARİN

  × Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?