Gül Mehtap Kaya The Re/Max Collection Mayavera Evleri İlk 3+1

4 tarafı ormanlarla çevrili, havası temiz, m2 başına konut yoğunluğu düşük, kalabalıklardan uzakta sakin, dingin, az katlı ve güvenli yaşam.

Her türlü güvenliğin yanısıra, pandemi tedbirlerinin de titizlikle alındığı bir yönetim yaklaşımı yaşamı kolaylaştırıyor.

Mayavera 1. Etap’ta 3 katlı blokların 3.katında 2 adet 2+1 dairenin birleştirilmesiyle oluşturulmuş 3+1 daire.

Blok girişinden itibaren geniş sahanlık mesafesinde 2 bahçe dubleksi aynı şekilde 3. katta da 2 komşu toplam 4 dairelik bir yapı.

Kare mutfak

Büyük salon

Hem salondan hem mutfaktan bahçeye çıkış

1 ebeveyn süiti ve biri banyolu 2 oda.. Hem ön tarafta hem arka tarafta büyük teras & balkon kullanımları

Site içi ve orman manzarası

Miele ankastre beyaz eşyalar

Full otomatik panjur

Black out perdeler

3 adet klima

Giyinme odası dolapları

Mayadrom Sports Center, Tan Sağtürk Akademi ve Ocean Spa pandeminin önünün aldığı güzel günlerde ailece daha da keyifli bir şekilde beden, ruh ve zihinsel sağlığınızı desteklemek için evinize 100 mt mesafede.

Mayavera Evleri, metropol yaşantısında iş stresi, trafik stresi, kontrolsüz-aşırı betonlaşma gibi unsurlardan size bir kaçış yolu sunuyor. Özellikle denetimsiz sanayi, zayıf geri dönüşüm bilinci ve fosil yakıtların sebep olduğu hava kirliliği / kalitesizliği, iş ve metropol stresi gibi kronik depresyona sebep olan onca faktörün arasında tek istediğimiz “Ev”e döndüğümüzde bir parça huzur bulmak değil mi?

Müstakil, ferah, fonksiyonel bir villa veya konak tipi az katlı yapılarda bir bahçe dubleksi / daire, belki de farklı mimarisi & konseptiyle bir townhouse…

Yeşili ve gökyüzünü görmek, ayaklarımızı toprağa basmak, temiz hava- bol oksijeni içimize çekmek, beton yığınların şehirde yok ettiği rüzgarı/esintiyi yüzümüzde ve vücudumuzda hissetmek, her türlü gürültüden uzakta zihnimizi dinlendirmek, ailece veya dostlarımızla, komşularımızla terasımızda, bahçemizde keyifli akşam yemekleri yemek, neşeli sabah kahvaltıları yapmak, sabah işe gitmeden veya akşam işten döndüğümüzde çam ormanlarının arasında ve kuş sesleri eşliğinde huzurlu bir yürüyüş yapmak…

İşte bunların hepsini ve daha fazlasını Mayavera Evleri”nde bulabileceksiniz.

Atv-trekkingle adrenalini arttırmak, evimizin yanı başında profesyonel kulübümüzde salon sporları yapmak, belki de bizzat oturduğumuz sitede sanatın çeşitli dallarıyla ilgili en iyi eğitmenlerden kurs