DİKENCİK METEOR

Meteor İnşaat ‘ın Bursa Balat’ta hayata geçirdiği projesi Meteor Dikencik…

198 konut ve 3200 m2 alışveriş caddesindeki dükkanlardan oluşan projede 2+1 , 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks tipinde farklı daire seçenekleri bulunuyor.

3 futbol sahası büyüklüğündeki sosyal alanları, bölgenin gözbebeği konumundaki alışveriş caddesi, avantajlı lokasyonu ve yüksek konfor için özel olarak düşünülmüş bir mimari ve keyifli bir yaşam imkanı sunuyor.

Merkezi süpürge sisteminden, akıllı ev sistemine, balkon alanların dahil olan yerden ısıtma sistemine kadar ince düşünülmüş tasarımsal tüm detaylar ünlü mimar Esat Fişek imzası taşıyor.

Doğal yaşamın modern hayatla buluştuğu, seçkin markaların bir arada olduğu alışveriş caddenizde eşsiz lezzetler tadabileceğiniz restoranlar,dostlarınızla keyifli muhabbetlerinizi gerçekleştireceğiniz cafelerle kendinizi her zaman hayatın merkezinde hissedeceksiniz…

Bursa’nın güzel ve eşsiz manzarası ile şımartılmak isteyenler için tasarlanmış nitelikli ve özellikli bir proje olan Meteor Dikencik estetiği, huzuru, lüksü, konforu, tasarım ile birleştirmiş ve bunu 20.000 m2 lik bir alan içine sığdırarak kendi cennetinize sahip olma imkanını ayaklarınıza sermiştir.

7/24 özel güvenlik altındaki yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olan tüm konforu biz sizin yerinize düşündük.15.000 m2 lik sosyal alan ve tesislerimizde açık çocuk parkı, Meteor Kids kulubü, yüzme havuzları, açık spor alanları, kapalı fitness salonu,sauna, mini golf alanı, yürüyüş ve bisiklet alanları, çok amaçlı aktivite alanları ve alışveriş caddesindeki restoran,cafe ve mağazalarıyla Hayat Meteor Dikencik’te…