Bahçeşehirpark Örnek Daire

Proje Detayları
Bahçeşehir’in merkezinde İstanbul’un kıyısında cadde mağazası konseptini AVM konforuna dönüştürmeyi başaran bir yaşam merkezi. Benzersiz bir seyir deneyimiyle sizi başka zaman ve mekanlara taşıyacak sinema salonu, binlerce seçkin ürünü birarada sunan süpermarket, Anadolu ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan cafe-restaurantlar, eğlence ve genel alışveriş mağazalarından oluşan Bahçeşehirpark, 400 dönümlük yemyeşil bir aktif yaşam ortamıyla içiçe benzersiz bir proje. 30.000m2’de 100 adet mağazayı barındıran merkez bina ve kültür-sanat, banka, fast-food, yüksek standartlı yeme içme ve genel alışveriş alanlarıyla kent merkezi fonksiyonuna sahip Park Caddesi bütünleşerek Bahçeşehir’in çizgi üstü standartlarını yansıtıyor.

Ve yüzlerce dönümlük bir şehir parkının ortasında çok sayıda seçkin aile için eşsiz bir konut projesi. Burada herşey modern bir hayatın olanaklarını insana aktarmak için tasarlandı. İnsan odaklı mimarinin günlük yaşama katacaklarını özetlersek Herkes için birşey var.
Ne tarafından bakarsan bak kendine özgü ve olmak isteyeceğiniz birçok alan göze çarpıyor. Hep Burada Olmak isteyeceksiniz.